Moldova o.Chișinău
str.Petricani 31
(+373 22) 930-901
(+373 78) 155-155

Manager instruire si dezvoltare a resurselor umane

Compania ofera:
  • Salariu motivant ( se va negocia in timpul interviului)
  • Posibilitati de instruire si formare profesională continuă
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist
  • Transport garantat pînă la locul de muncă.
Responsabilități:
  • Identificarea necesităților și implimentarea procesului de instruire
  • Proiectarea, planificarea și organizarea instruirii
  • Dezvoltarea și implimentarea training-urilor, activitate metodică.
  • Monitorizarea și îmbunătățirea procesului de dezvoltare
  • Desfășurarea training-urilor si a programelor de instruire
  • Coordonarea acțiunilor tuturor participanților
  • Evaluarea atît a participanților cît si a eficacității training-ului
  • Bugetarea programelor de instruire si dezvoltare
  • Perfectarea rapoartelor și indeplinirea altor sarcini ai departamentului HR
Cerințe față de candidat:
  • Cunoașterea limbilor romana si ruse
  • Studii superioare
  • Experiență intr-un post similar
  • Competențe de operare PC la un nivel înalt
Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numarul de telefon 079947888